Wyłącz intro

Kalkulatory żywieniowe

płeć
wiek
wzrost
cm
waga
kg
aktywność ?

twój Wskaźnik CPM:

       kcal

Kalkulator CPM

określa całkowity wydatek energetyczny człowieka, czyli ilość spalanych kalorii w ciągu doby, zarówno z procesów życiowych (oddychanie, trawiennie, utrzymanie stałej temperatury ciała), jak i z codziennej aktywności fizycznej związanej z pracą, wysiłkiem fizycznym i podstawowymi czynnościami wykonywanymi w ciągu dnia.

ustal swój plan żywieniowy
płeć
wiek
wzrost
cm
waga
kg

twój Wskaźnik PPM:

       kcal

Kalkulator PPM

jest to ilość energii mierzona w spoczynku w przeciągu doby, w kilokaloriach (kcal) potrzebna do utrzymania podstawowych procesów życiowych tj. oddychanie, praca serca, krążenie krwi, odbudowa oraz wzrost komórek i tkanek, napięcie mięśni, utrzymanie stałej temperatury.

ustal swój plan żywieniowy
wzrost
cm
waga
kg

twój Wskaźnik BMI:

        ?

Kalkulator BMI

pozwala określić czy waga jest odpowiednia w stosunku do wzrostu. Oznaczanie wskaźnika masy ciała ma znaczenie w ocenie zagrożenia chorobami związanymi z niedowagą lub nadwagą i otyłością. Należy pamiętać, że wskaźnik ten nie jest odpowiedni dla wszystkich. Nie powinny go brać pod uwagę np. dzieci, kobiety w ciąży, sportowcy i kulturyści.

ustal swój plan żywieniowy

Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej ›

OK, akceptuję