Mercedes Marco Polo – idealne auto kempingowe dla podróżników

Mercedes Marco Polo - idealne auto kempingowe dla podróżników

Jakie auto wybrać na kemping? Mercedes Marco Polo to najlepszy samochód kampingowy dla turystów. Jest to samochód z podnoszonym dachem oraz posiada napęd na wszystkie koła 4×4. Marco Polo wyposażony jest w nowoczesne technologie, a jednocześnie jest bezpieczny, praktyczny, wygodny i luksusowy. Auto na kemping przeznaczone dla maksymalnie 4 osób, wyposażone jest w kuchnię dwupalnikową wraz z blatem, zlewozmywakiem i lodówką o pojemności 40 litrów.

Mercedes Marco Polo – czy to najlepszy samochód kempingowy?

Marco Polo umożliwia spore możliwości wypoczynku, w tym łóżko o wymiarach 113 x 203 cm oraz łóżko w dachu sypialnym 113 x 205 cm. Kamper zawiera wnętrze wysokiej jakości, w tym także część jadalną z miejscami do siedzenia dla 4 osób. Posiada dużo możliwości przechowywania rzeczy. Jest możliwość również przygotowania tarasu przed kamperem, dzięki wyposażeniu samochodu w stół i krzesła na zewnątrz. Inne istotne szczegóły techniczne to: 190 koni mechanicznych, automatyczna skrzynia biegów (9-biegowa), oświetlenie otoczenia LED, zasilanie i gniazda elektryczne (230V i 12V), ogrzewanie dodatkowe oraz możliwość zaciemnienia wszystkich okien. Samochód kamper Marco Polo dostępny jest w 3 modelach: Marco Polo, Marco Polo Activity oraz wersja Horizon.

Samochód dla podróżników – porównanie modeli Marcon Polo

Wersja zwykła Marco Polo wyposażona jest w 2-osobową kanapę z funkcją wygodnej leżanki oraz dach podnoszony z wygodnym łóżkiem dachowym. Standardy MBUX i MBAC są odpowiedzialne za rozrywkę i obsługę pojazdu. Jest to pojazdu o dużej mocy, o czym świadczą trzy silniki wysokoprężne z automatyczną skrzynią biegów 9G-TRONIC, charakteryzujące się wysoką wydajnością.

Mercedes Marco Polo Activity

Wersja Activity pojazdu jest ekonomiczna i uniwersalna. Zawiera wnętrze które można łatwo dopasować do własnych potrzeb. Samochód jest wyposażony w rozkładany stolik i wiele schowków. Model zawiera aż 3-osobową kanapa z funkcją leżanki oraz łóżko dachowe, dzięki temu może odpoczywać nawet pięć osób. Wersja odznacza się aż pięcioma mocnymi i wydajnymi silnikami wysokoprężnymi. Pojazd dostępny jest w wersji z napędem na koła przednie, koła tylne lub na wszystkie koła. Model wyposażono w system ATTENTION ASSIST. Wersja posiada również asystenta bocznego wiatru. Dodatkowo dostępne są opcjonalnie systemy bezpieczeństwa COLLISION PREVENTION ASSIST, asystent martwego punktu, asystent utrzymania pasa ruchu, inteligentny system oświetlenia ILS LED oraz asystent świateł drogowych Plus.

Mercedes Marco Polo Horizon

Wersja Horizon zawiera 3-osobową kanapę z funkcją leżanki oraz wygodne łóżko dachowe i modułowy system multimedialny MBUX. Model odznacza się trzema wydajnymi silnikami wysokoprężnymi o dużej mocy z automatyczną skrzynią biegów 9G-TRONIC, które spełniają wymogi klasy emisji spalin Euro 6d-TEMP. Model jest oszczędny jeśli chodzi o zużycie paliwa i zapewnia wysoką moc. Nowoczesna technologia BlueEFFICIENCY umożliwia dynamiczna podróż. Samochód posiada design sportowy, opcjonalnie jest dostępny pakiet Night.

Samochód Mercedes Marco Polo to samochód dla podróżników, w pełni wyposażony, dopracowany wraz z funkcjonalnymi szczegółami. Jest odpowiedni w góry oraz nad morze, a zatem kupując ten kamper, zawsze będziesz przygotowany do zaistniałej sytuacji. Dostępne są również pakiety dodatkowe, które spełnią wszystkie najbardziej wyrafinowane potrzeby turystów, tak aby było to całkowicie idealne auto na kemping.