Wahadełka radiestezyjne – czym są i jak działają?

Wahadełko radiestezyjne – jak działa?

Choć większość z Nas nie zdaje sobie z tego sprawy, w każdym kiełkuje nasionko, które tylko czeka by o nie zadbać. To ziarno umiejętności radiestezyjnych. Zaskakujące prawda? Skoro już to wiesz, to dlaczego nie spróbujesz poszukać w swej podświadomości odpowiedzi na nurtujące Cię pytania? Zapytać o ludzi którzy Cię otaczają. O relacje z nimi. O to czy możesz im zaufać, pokochać. Czy chcą Ci pomóc, czy wbić przysłowiowy „nóż w plecy”.

Oczywiście nie od razu będzie łatwo zrozumieć jak poruszać się w nowej rzeczywistości. Jak prawidłowo pracować z wahadełkiem, nawiązać kontakt z nad i podświadomością, by odbierać sygnały bez zakłóceń i zniekształceń. Dlatego na początku (zanim zaczniesz przygodę z wahadełkiem radiestezyjnym) konieczne jest rozpoczęcie pracy nad swoim umysłem. Musisz go oczyścić z chaosu myśli i oczekiwań, by nie przekłamać przekazu, który będziesz odbierać. Nauczyć się koncentracji za pomocą medytacji. Wyciszyć i pozwolić, by nasiono wykiełkowało w piękny owoc doświadczania podświadomości i odkrywania rzeczywistości w pełniejszym obrazie.

Czym są wahadełka radiestezyjne?

Wahadełko radiestezyjne nie jest nowym wymysłem. Już w starożytnym Egipcie, ponad dwa tysiące lat temu używano go, by m.in. odnaleźć cieki wodne. Obecnie również ma takie zastosowanie. Przede wszystkim jednak służy do odbierania sygnałów energii i daje możliwość określenia jaki wpływ na życie Twoje i innych ma pokarm, otoczenie, (a co ważniejsze) ludzie z którymi dzielisz życie, biznes, stół. Wahadełko udziela odpowiedzi dotyczących związków, miłości, zaufania czy zdrowia. Twoje złe samopoczucie i wieczne zmęczenie mogą powodować żyły wodne, nieprawidłowe ustawienie mebli albo ludzie, których nie powinieneś do siebie dopuszczać. Czy tak faktycznie jest, jak to zmienić i gdzie popełniłeś/aś błąd? Odpowiedzi na te pytania w prosty sposób możesz uzyskać właśnie dzięki wahadełku.

Wahadełko radiestezyjne – jak działa?

Musisz pamiętać, że najważniejszym narzędziem do kontaktu z podświadomością jesteś Ty sam. Nawet najdoskonalsze wahadełka radiestezyjne nie pomogą, jeśli używając ich nie potrafisz w pełni kontrolować umysłu. Wahadło samo się nie poruszy. To tylko odbiornik, którego ruch jest jedynie odpowiedzią na wiadomości docierające z Twojej podświadomości. Nastawienie mentalne rejestruje i odbiera sygnały, których dotąd nie byłeś świadom. To zdolność do usłyszenia informacji i przekształcania jej w kod reakcji organizmu, powodujący ruch wahadła. Urządzeniem do pomiaru energii jest człowiek.

Wahadło tylko umożliwia odczyt sygnałów, które dostajesz od podświadomości. Wahadełka radiestezyjne są jak przekaźniki, dzięki którym nawiązujesz połączenie ze źródłem mocy. Góra wskaże Ci drogę, udzieli odpowiedzi i pomoże wesprzeć energetycznie. Umiejętność posługiwania się wahadłem jest ściśle związana ze zdolnością odczuwania i chęcią eksplorowania świata niewidzialnych energii. Z odwagą do poznawania tego co dla większości ludzi jest tajemnicze, przerażające, a czasem śmieszne. A przecież wszystko na świecie posiada swoje fale elektromagnetyczne i tylko od Ciebie zależy czy chcesz umieć je zrozumieć i skorzystać z dobrodziejstwa i wiedzy jaką Ci przekazują.